Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Не е најповолен ден за докажување на себе и на другите што и колку можете, акцентот ставете го на рутинското завршување на работата што сте ја започнале.

Љубов: Не е исклучено да има интересна средба или обновена комуникација со личност од вашето љубовно минато.


Здравје: Можни проблеми со дишните патишта, алергиски реакции.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Втора фестивалска вечер на Меѓународниот детски фолклорен фестивал “Паланечка тројка”

На Плоштадот „Карпошово востание” во Крива Паланка, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може …