Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

риби
Работа: Одредени промени во вашиот професионален живот ќе бараат од вас да се реорганизирате и да поставите приоритети. Бидете трпеливи и не брзајте.

Љубов: Овој ден ви носи солидна клима за воспоставување нови познанства, а позитивни љубовни вибрации, доволно е да се опуштите и уживате.


Здравје: Нема значајни предупредувања.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Втора фестивалска вечер на Меѓународниот детски фолклорен фестивал “Паланечка тројка”

На Плоштадот „Карпошово востание” во Крива Паланка, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може …