Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Работа: Комуникацијата може да ви биде проблем во текот на овој ден, да паднат некои тешки зборови или да дојде до сериозна дискусија со деловни партнери или колеги. Решете ги работите на поинаков начин, бидејќи тоа е добро за вас и за стабилноста на вашите деловни позиции.

Љубов: Доколку вашите работни обврски го дозволуваат тоа, треба да посветите повеќе внимание и време на личноста за која се грижите.


Здравје: Одморете се доволно.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …