Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Организирајте ги вашите соработници на најдобар можен начин, сигурно знаете како да го направите тоа и максимално да се фатите за работа бидејќи ве очекува зголемен обем на обврски.

Љубов: Во овој ден треба да се обидете да ги искористите убавите и позитивни околности во љубовната сфера, пред се со искрен и директен пристап кон саканата личност.


Здравје: Многу добро.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …