Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: На повеќето Овни им претстои опуштен работен ден. Вашите деловни позиции се стабилни, без навестување за значителни корекции до крајот на неделата.

Ги имате сите шанси да склучите успешен деловен договор.


Љубов: На оние кои се во врски ќе им треба поголема толеранција, иако ќе мислат дека партнерот претерува во некои нивни однесувања и ставови. Погрижете се искрата на расправии да не тргне од ваша страна.

Здравје: Многу добро.


Текстот продолжува на следната страна

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …