Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Рак
Работа: Слушајте ја вашата интуиција кога станува збор за некои луѓе, не слушајте зборови и ветувања, бидејќи тие можат да бидат слаткоречиви, а со тоа и непостојани.

Љубов: Доколку сте среќни и задоволни од моменталната ситуација, овој вторник треба да го поминете опуштено, без поголеми конфликти.


Здравје: Можни болки во коските и мускулите.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …