Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Повеќе деловни детали денес нема да им одат најдобро на најтипичните Скорпии, почнувајќи од комуникација, а завршувајќи со рокови што треба да ги запазите, особено кога станува збор за документацијата.

Љубов: Склони сте да поминувате повеќе време во помирна и порелаксирана атмосфера со партнерот.


Здравје: Можни проблеми со видот.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ВАЖНО МЕТЕО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Денес од пладневните часови на повеќе места врнежи, грмежи и засилен ветер – Постои опасност од по силно невреме и поројни поплави

Метео прогноза на Славчо Попоски: Денес од пладневните часови на повеќе места низ Македонија Атмосферата …