Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

риби
Работа: Најпрво, важно е квалитетно и одговорно да ги завршите претходно започнатите деловни обврски и дури потоа да се посветите на бројни планови за нови професионални потфати.

Љубов: Бидете упорни и истрајни, обидете се да излезете некаде и убаво да се забавувате, а со тоа малку да ги избркате актуелните проблеми.


Здравје: Можни болки во мускулите и коските.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …