Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 05.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Близнаци
Работа: На Близнаците им претстои многу предизвикувачки работен ден, а ќе сфатите дека некои колеги не се на ваша страна. Понекогаш е подобро да знаеме со сигурност на кого можеме да сметаме, а на кого не.

Љубов: Решете го секој проблем од корен, и најмал и најголем, бидејќи повеќе не можете да одложувате некои одговори и решенија.


Здравје: Можна главоболка.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Бимилк на „Генералка викенд“ – за почиста животна средина во Битола

Бимилк се вклучи во најмасовната еко акција „Генералка викенд“. Повеќе од 110 вработени на Битолска …