Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 16.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Бизнис: На Овенот им претстои уште еден многу успешен и активен ден, без разлика дали се работи за завршување на претходно преземените обврски, или пак ќе одлучите да започнете барем една иницијатива за нови професионални проекти.

Љубов: Денес би можеле да очекувате барем едно ново интересно познанство. Можеби тоа ќе биде најава за нова љубовна приказна.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес се празнува Светиот свештеномаченик Доротеј

Епископ Тирски од времето на Диоклецијан па се до времето на Јулијан Отстапник, кога беше …