Tag Archives: фотки

17 фотографии за кои нема потреба од опис, овие трогателни сцени зборуваат сами за себе

Поговорката дека сликата кажува илјада зборови е апсолутно применлива за овие фасцинантни фотографии. Секој опис би бил излишен!🙂 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.

Повеќе »

(ФОТО) ФРАНЦУЗИТЕ ОБЈАВИЛЕ СЛИКА НА КЕЈТ МИДЛТОН ВО ТОПЛЕС ПОКРАЈ БАЗЕН: Она што тогаш го кажал Доналд Трамп ГО ЗБЕСНАЛО ВИЛИЈАМ

Сè уште се зборува за коментарот на Доналд Трамп за објавувањето на топлес фотографијата на Кејт Мидлтон во 2012 година.Тоа било некаде на почетокот на нивниот брак кога принцот Вилијам и Кејт Мидлтон заминале на одмор во Франција. Во таа прилика Кејт се соблекла топлес и влегла во базенот, несвесна …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ја снимала плажата, а кога го погледнала видеото – следел ШОК! Нема да верувате што пронашла во нејзиниот ТЕЛЕФОН!

Жена од англиски пристанишен град дошла на плажата за да ужива во морските убавини, меѓутоа, по пливањето, во мобилниот телефон пронашла нешто што не го очекувала. Кога пристигнала на плажата сфатила дека нема никој освен неа, па решила да го постави телефонот на автоматско снимање, а кога завршила со капењето …

Повеќе »

(ФОТО) И ЈА НАРУШУВААТ ПРИВАТНОСТА – Блејк Лајвли се обидела да ги „избрка“ новинарите со фотографии од бременоста: „Ме плашите и мене и моите деца!“

Американската актерка и ѕвезда на серијата „Gossip Girl“, Блејк Лајвли моментално е бремена со четвртото дете од бракот со нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс. Актерскиот пар последен пат се испроба во оваа улога на крајот на 2019. година, а заедно веќе имаат три ќерки: Џејмс, Инез, Бети. Меѓутоа, Лајвли сега откри …

Повеќе »

(ФОТО) СУЛТАНИЈАТА ХУРЕМ БЛЕСКА НА НАСЛОВНА НА ПОЗНАТ МАГАЗИН: Мегапопуларната актерка се СЛИКАЛА и изгледа како 1.000.000 долари!

Турската актерка Мерјем Узерли позирала за турското издание на Vogue. Популарната Султанија Хурем од серијата „Сулејман Величествениот“ направила неколку фотогарфии за турски Вог, на кои изгледа феноменално.             View this post on Instagram                         …

Повеќе »

(ФОТО) Се појавиле фотографии од Трамп без шминка, луѓето шокирани: „Изгледа како Дарт Вејдер“

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп бил виден на голф турнирот LIV во едно од неговите ретки појавувања без шминка, а корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од неговото лице. Трамп играше голф на турнир поддржан од Саудиска Арабија во Бедминстер, Њу Џерси. Покрај Трамп, на турнирот се појавиле и други …

Повеќе »

(ФОТО) Џеј Ло го сменила презимето откако се омажила за Афлек, објавени се првите фотографии од венчавката!

ПО венчавката на Џенифер Лопез и Бен Афлек, на социјалните мрежи беа објавени нивни фотографии и снимки. Помеѓу другите, фризерот на познатата актерка, Крис Еплтон, објавил видео на Инстаграм што е снимено пред церемонијата. Џеј Ло беше облечена во едноставен бел фустан. „Ова е фустан што го имав толку многу …

Повеќе »

(ФОТО) ОФИЦИЈАЛНО Е: Васил Гарванлиев стапил во брак и ги споделил фотките со сопругот!

Од неодамна се шушкаше дека нашиот претставник на „Песна на Евровизија“, Васил Гарванлиев скромно најавува дека ќе стапи во брак… Тој на Инстаграм споделуваше фотографии од неговите денови во Чикаго, потоа настапите и под една фотка најави дека конечно ја нашол љубовта на својот живот. „Небото е полно со ѕвезди …

Повеќе »

(ФОТО) „Изгледа како бебе на кит“: Камила Кабелјо претрпела СТРАШНИ НАВРЕДИ ПО СЛИКИ ОД ПЛАЖА, па ОБЈАВИЛА МОЌНА ПОРАКА!

Папараците „ја уловиле“ познатата пејачка на плажа и оттогаш почнале салви на навреди на нејзина сметка Камила Кабејло уживала на плажата во Мајами, но набрзо тоа уживање и преседнало. Папараците ја снимиле во бикини со тигрест дезен, а кога фотографиите стигнале до јавноста, светската ѕвезда ја дочекале салви од навреди …

Повеќе »