Tag Archives: фотки

(ФОТО) Бекам со густа, темна коса: Бил на пресадување?

Бекам веќе со години одредува модни трендови а најпознат е по своите фризури. Така, тој ја “протуркал” популарната “бекамица”, која поради него ја носеле многу мажи ширум светот… Пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам (43) има многу побујна и потемна коса, на најновите фотографии, но се шпекулира дека пресадил коса. View this …

Повеќе »

(ФОТО) Бившата девојка покажала приватни фотки од ДЏ Авици: „Срам да ти е“ осудиле фановите!

„Беше мој најдобар пријател. Не можам да верувам дека повеќе никогаш нема да го видам неговото лице. Сеуште ги сумирам мислите. Луѓе, ви благодарам за прекрасните зборови и пораки“ рекла Емили… Швеѓанинот ДЏ Авици и Американката Емили Голдберг биле во врска скоро две години.Прекинале во 2015. година а таа вели …

Повеќе »

(ФОТО) Нов скандал: Објавени разголени фотографии од Меган Маркле !

Иако со својот шарм и убавина идната принцеза Меган Маркле освојува каде и да се појави, британските таблоиди и жолтиот печат не сакаат да ја остават на мир. Денес е доста „бурно“ во кралското семејство и тоа поради фотографиите кои се појавиле на социјалните мрежи, и кои со брзина на …

Повеќе »

(ФОТО) Ким Кардашијан го покажала и третото дете: “Многу ме измачува тоа што не ја носев јас девет месеци”

Ким своето трето дете го доби по пат на сурогат мајка, поради компликациите во првите две бремености, па одлучила да ангажира жена која ќе го носи 9 месеци нивното бебе. Она што во текот на целата бременост беше контроверзно и сите сакаа да знаат – која беше сурогат мајката? Познатата …

Повеќе »

(ФОТО) Рита Ора на плажа позирала потполно разголена!?

Пејачката Рита Ора на Инстаграм објавила неколку фотографии на кои позира како од мајка родена. Убавата пејачка со корени од Косово се соблекла гола и се фотографирала во самрак, а интимните делови, стратешки, ги покрила со рацете. Сепак, било доволно голотија за да нејзините следбеници“ на Инстаграм се распаметат во …

Повеќе »

(ФОТО) Иглесијас и Курникова објавиле фотки од близнаците: „Нашите сонца!“

Двојката со месеци ја криела бременоста па нивните пријатели и семејство се изненадиле кога дознале дека Енрике и Ана ќе имаат деца. Музичарот еднаш рекол дека Курникова ќе биде идеална мајка . Двојката ги добила близнаците Николас и Луси, наводно во декември минатата година, а Курникова пред породувањето трудничкото стомаче …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Пирс Броснан објавил што го воодушевува додека го снима продолжувањето на „Мама миа“

Познатиот актер на островот Вис, Хрватска, стасал пред две недели за да го снима продолжувањето од хит мјузиклот „Mamma Mia: Here We Go Again“ На Пирс Броснан многу му се допаднало на Вис, а за тоа сведочи токму неговиот профил на Инстаграм, каде редовно објавува фотографии од овој остров. Броснан …

Повеќе »