(ФОТО) ОФИЦИЈАЛНО Е: Васил Гарванлиев стапил во брак и ги споделил фотките со сопругот!

Од неодамна се шушкаше дека нашиот претставник на „Песна на Евровизија“, Васил Гарванлиев скромно најавува дека ќе стапи во брак…
Тој на Инстаграм споделуваше фотографии од неговите денови во Чикаго, потоа настапите и под една фотка најави дека конечно ја нашол љубовта на својот живот.
„Небото е полно со ѕвезди но јас гледам само една“, напиша таинствено Васил…

View this post on Instagram

A post shared by V Λ S I L (@vasilg)


За кого станува збор не открива ниту во најновата галерија од фотографии со својот избраник, но ете тој решил се’ да обелодени во месецот на гордоста како што вели…


Во галеријата подолу видете го избраникот на Васил Гарванлиев!

View this post on Instagram

A post shared by V Λ S I L (@vasilg)


Имаше муабети и дека Васил свадба ќе прави во Струмица но на тоа, се чини, ќе треба да почекаме…

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Менторската работилница „Што после средно“

Во среда, на 22 мај 2024 година, во кафе-книжарницата Буква, со почеток од 12:00 часот …