Tag Archives: фотки

(ВИДЕО) МАЖОТ НА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО ИСПРАТИ МОЈА ФОТКА ОД ПОРОДУВАЊЕТО: Се радуваше што доби 3-то дете, па заборави еден ВАЖЕН ДЕТАЛ!

Корисничка на TikTok неодамна споделила во своето кратко видео дека нејзиниот сопруг испратил семејни фотографии од неа и бебето направени во салата за породување веднаш откако таа го родила детето. Имено, од возбуда што по трет пат станал татко, на фотографиите не ни забележал дека болничкиот фустан сè уште и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сакала совршени фотки од МЕДЕНИОТ МЕСЕЦ па доживеала БЛАМИРАЊЕ – насмеала 22. милиони луѓе!

Меди се надевала дека ќе има совршени фотографии од нејзиниот меден месец, па внимателно ги избрала облеките во кои уживала на одморот на Малдиви, но сепак насмеа милиони луѓе со изборот на облека во која возеше велосипед. Тазе мажената Меди од Тексас го покажала својот долг жолт фустан во стилот …

Повеќе »

(ФОТО) Ана Курникова ја покажала помалечката ќерка: Не е тешко да се погоди на кого личи!

Поранешната тенисерка Ана Курњикова е една од оние кои не сакаат да ја споделуваат нејзината интимност, па многу ретко можеме да видиме нејзина фотографија со пејачот Енрике Иглесијас и нивните три деца. Сепак, нивната ќерка Мери на 30 јануари го прослави својот прв роденден, па по тој повод, познатата Русинка …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ МОЖЕЛА ДА ОДОЛЕЕ – Елизабет Харли во топлес на снег: Фотографиите ги снимил нејизниот 18. годишен син

Таа облекла само  палто а била само во гаќички на нејзината нова линија за костими за капење Актерката и модел Елизабет Харли позирала топлес во снегот, а фотографијата што ја објавила на Инстаграм ја направил нејзиниот 18-годишен син. Убавата Британка носела палто само во гаќички на нејзината нова линија за …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕУБАВ ПРИЗОР – Мајката природа прави чуда: Ова уметничко дело е создадено од самата природа

Оваа прекрасна сцена што ја гледате на насловната слика не е дело на уметник, туку е сосема природен, иако необичен, феномен. За можноста да уживаме во нејзината убавина, можеме да му се заблагодариме на фотографот Дери Марони, кој беше на вистинското место во вистинско време. Овој природен феномен првпат го …

Повеќе »

(ФОТО) Први фотки од новиот Џемс Бонд кои најавуваат епски трилер

Најновиот трејлер за тајниот агент Џејмс Бонд за филмот „No time to die“ ја виде светлината на денот, а интересот на публиката е огромен. Фотографиите објавени од американските медиуми последните денови зборуваат и за епските први снимки од ова ново, возбудливо продолжение. Ова е 25-ти филм по ред, со Даниел …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈГОЛЕМА СЕНЗАЦИЈА ВО ТУРЦИЈА: Бурак и Фахрие го покажале синот!

Бурак Оџивит и неговата сопруга Фахрие Евџен Оџивит (како што се потпишува на профилот на Инстаграм) многу вешто го кријат својот приватен живот, а посебно откако во нивните животи пристигна синот Каран… View this post on Instagram ❤️😌 A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on Dec 3, 2019 …

Повеќе »

(ФОТО) ПОРАСНА: Антониа Гигоска го менува имиџот: Го вжешти Инстаграм со разголени фотки!

Се чини дека долгогодишните учества во шоу програмите во соседна Србија влијаеле и на однесувањето на Антониа, на социјалните медиуми, ли едноставно порасна… Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со фронтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди …

Повеќе »

(ФОТО) Јелена Јованова после две години покажа фотки од свадбата!

Ја гледаме во „Преспав“ каде во секоја епизода ги воодушевува тв гледачите како Јелена рецепционерката и ни ги покажува нејзиниот хумор, но приватниот живот и понатаму е под превезот на тајни, но… View this post on Instagram #2night #2morrow #7PM #TV24 #prespav #jelenarecepcionerkata #jelenajovanova #enjoy #👀📺🎬 A post shared by …

Повеќе »