17 фотографии за кои нема потреба од опис, овие трогателни сцени зборуваат сами за себе

Поговорката дека сликата кажува илјада зборови е апсолутно применлива за овие фасцинантни фотографии. Секој опис би бил излишен!🙂

1.

1.

2.


2.

3.

3.

4.


4.

5.

5.


6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

10.

10.

11.

11.

12.

12.

13.

13.

14.

14.

15.

15.

16.

16.

17.

17.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва во Театар Комедија игра претставата „Пар распар“

Во Театар Комедија, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може да ја погледнете театарската …