Tag Archives: џони деп

(ВИДЕО) „Каде е таа? Нека дојде“: Потегот на Џони Деп расплакал девојка од Белград

Фановите кои синоќа го чекале Џони Деп пред белградски ресторан биле позитивно изненадени кога актерот одлучил да запознае обожавателка. Имено, кога Деп пристигна пред ресторанот, му пришла една жена и побарала автограм – „Те молам, за мојата ќерка, таа е тука“. Холивудскиот актер потоа праша „Каде“ и сакал да ја …

Повеќе »

(ФОТО) После мачниот развод од Џони Деп славната глумица станала мајка

Актерката Амбер Херд на Инстаграм открила дека добила бебе. „Многу сум возбудена што ја споделувам оваа вест со вас. Одлучив да имам дете пред четири години. Сакав да го сторам тоа под мои услови”, напишала таа откривајќи дека својата ќерка ја нарекла Оонаг Пејџ. View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ФОТО) После Џони Деп, Ивана „Ураган“ повторно со светска ѕвезда

Сања Вучиќ не е единствената членка на групата „Урагани“ која најде на симпатија на овогодинешната Евровизија. Откако ја објави фотографијата со светски познатиот рапер Фло Рајд, медиумите ја поврзуваат Ивана Николиќ токму со него. И’ по три дена од финалето на Евровизија, снимките од музичкиот настан на годината не престануваат …

Повеќе »

(ФОТО) Нетфликс ги избришал филмовите во кои глуми Џони Деп

Филмовите во кои глуми холивудскиот актер Џони Деп повеќе нема да се прикажуваат на популарната платформа за стриминг Нетфликс во Америка и Австралија. Имено, „Нетфликс САД“ и „Нетфликс Австралија“ решија да ги избришат од својот каталог сите филмови во кои оваа холивудска sвезда толкува улоги. Причината за ваквата одлука наводно …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Џони Деп лани бил во Србија, неговиот коментар за Балканот е навистина тажен!

Џони Деп, најголемата ѕвезда на 70. Берлинале накое го претставил својот нов филм „Минимата“, кој е снимен во Србија. Дип во филмот го игра В. Еуген Смит, американски воен фотограф кој во Јапонија во почетокот на седумдесеттите години на минатиот век снимил опасно труење со жива на жителите на Минимата, …

Повеќе »

(ФОТО) „МИ ПЛАЌАШЕ ПО 2.000 ДОЛАРИ НА НОЌ“: Проститутка проговорила за тоа што и правел ХОЛИВУДСКИ ГЛУМЕЦ па открила и кој е!

Не е тајна дека многу глумци ги користеле услугите на „продавачките на љубов“. Сепак, една одлучила да проговори за тоа што се’ и правел познат глумец кој и плаќал 2.000. долари за една вечер. Дивајн Браун се збогатила и тргнала од улицата откако полицијата ја фатила додека му пружала услуги …

Повеќе »

(ФОТО) Докажана насилната страна на познатиот глумец: Деп во проблеми!

На фотографиите се гледаат модринки по лицето и телото кои наводно и ги нанел токму Деп, а во налет на бес глумецот наводно и искорнал прамени коса… Откако бракот помеѓу актерскиот пар завршил бурно и со многу „валкани детали“, сега продолжил и на суд. Амбер Херд (32) го обвинила глумецот …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатна трансформација на Џони Деп: Тешко препознатлив поради нова улога!

Некои детали од снимањето јавноста успева да дознае благодарение на објавите на социјалните мрежи кои повремено ги објавуваат членовите на филмската екипа… Холивудскиот глумец Џони Деп (55) кој моментално во Белград, Србија, го снима филмот „Минамата“ во кој ја игра главната улога успешно ги одбегнува новинарите и фото-репортерите. Тајновитоста и …

Повеќе »

(ФОТО) Џони Деп преправен во пират посетил болни деца во Париз!

Американскиот глумец Џони Деп повторно го облекол костумот на славниот пиратски капетан Џек Спероу, со црн креон околу очите и рацете прекриени со прстени за ненадејната посета на младите пациенти во болницата „Институт Кири“ во Париз, соопштил овој центар за истражување и лекување рак. Ѕвездата на успешниот филмски серијал „Пирати …

Повеќе »