Првоаприлска afterwork маскенбал забава со „Тропико бенд“ во „Дежа Ву – Ист Гејт“ во Скопје

По спектакуларниот настап на белградскиот заводник и кршач на женски срца Саша Ковачевиќ, најдоброто место за попладневни викенд журки во македонската метропола – „Дежа Ву – Ист Гејт“, за денот на шегата ви подготвува уште едно изнендување.
Прекрасна дружба со Сале и екипата на afterwork маскенбал журка, каде после првите тактови на хитовите на „Тропико бенд“ атмосферата станува фантастична за незаборавна забава.

This image has an empty alt attribute; its file name is tropiko-2.jpg
Нивните хитови оддамна ги освоија вашите срца, а на вас е во ритамот на првоаприлската забава да „паднат маските“ откако одново ќе ги освоите насмевките и срцата на саканите или на оние што можеби токму таму, тоа ќе ви станат!


This image has an empty alt attribute; its file name is tropiko-1.jpg
Затоа не пропуштајте ја забавата на денот на шегата со „Тропико бенд“, на 01.април ( петок ), со почеток од 17.00 часот во „Дежа Ву – Ист Гејт“, местото каде добрата забава е загарантирана… Ваше е само да резервирате на: 070 /333 – 221, да дојдете и да ги споделите емоциите под маските!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Проекција на еден од најдобрите хрватски документарни филмови на сите времиња „Скопје 63“ вечерва во Кинотека

Вечерва, во Кинотека на Македонија, со почеток во 20:00 часот, ќе биде прикажан еден од …