Tag Archives: дежа ву

Првоаприлска afterwork маскенбал забава со „Тропико бенд“ во „Дежа Ву – Ист Гејт“ во Скопје

По спектакуларниот настап на белградскиот заводник и кршач на женски срца Саша Ковачевиќ, најдоброто место за попладневни викенд журки во македонската метропола – „Дежа Ву – Ист Гејт“, за денот на шегата ви подготвува уште едно изнендување. Прекрасна дружба со Сале и екипата на afterwork маскенбал журка, каде после првите …

Повеќе »

(ФОТО) Трите „диви“ убавици од „Hurricane“ на предновогодишна журка што не се пропушта во „Deja Vu – East Gate“

Уште една луда и незаборавна предновогодишна журка ви подготвува екипата на, во моментов најатрактивниот скопски локал „Deja Vu – East Gate“, местото чија локација е друго име за забавата во македонската престолнина, Скопје. Овој пат ден пред дочекот на највеселата и најлуда ноќ, во четврток на 30. 12. 2021 год. …

Повеќе »