Последна недела на финални попусти во Ист Гејт Мол

ИСТ ГЕЈТ МОЛ ги одбројува последните денови на финални попусти до 70% од претходните сезони. Ова е последна можност да се направи одличен шопинг.

This image has an empty alt attribute; its file name is HM1-1.jpg
ИСТ ГЕЈТ МОЛ е најдоброто место за шопинг затоа што на едно место ги нуди најдобрите интернационални марки кои се омилени за нашето поднебје: сите брендови на Индитекс (Zara, Zara Home, Massimo Dutti, Оyscho, Pull and Bear, Stradivarius, Berschka) ЛПП групацијa (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House), Mango, LC Waikiki, New Yorker, De Facto, како и уште 250 други, а секако од неодамна и H&M кој се простира на 2.300м2 беше дочекансо прекрасни емоции и возбуда.


This image has an empty alt attribute; its file name is HM.jpg
Уште една дополнителна причина за шопинг во Ист Гејт Мол е и наградната игра чие финално извлекување на најновиот модел на IPhone 13 Pro, е на 1 септември.
Ист Гејт Мол е најголемиот трговски центар од последнатагенерација на трговски центри во земјата, истиот се простира на 160.000м2 бруто изградена површина и 57.000м2 површина за изнајмување.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 22.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Типични претставници на Овен имаат одличен работен ден пред нив. Со добра организација …