Tag Archives: брендови

Последна недела на финални попусти во Ист Гејт Мол

ИСТ ГЕЈТ МОЛ ги одбројува последните денови на финални попусти до 70% од претходните сезони. Ова е последна можност да се направи одличен шопинг. ИСТ ГЕЈТ МОЛ е најдоброто место за шопинг затоа што на едно место ги нуди најдобрите интернационални марки кои се омилени за нашето поднебје: сите брендови …

Повеќе »

(ФОТО) Натали Портман ги засенила сите присутни на премиерата – покажала како со стил се носи БРЕНДИРАНА гардероба

Актерката Натали Порман одлично координирала два познати модни бренда Актерката Натали (40) се појавила во фантастична комбинација на премиерата во Лос Анџелес. Таа носела комплет Диор (фустан и јакна) во темноцрвена боја. View this post on Instagram A post shared by Ahmad Abdullatif (@theworldoffashion2) Комбинацијата е класична, но детаљот на …

Повеќе »

(ФОТО ГАЛЕРИИ) Сите сакаат да ја копираат: Откриваме зошто Меган Маркле е новата модна икона!

Откако е објавено дека убавата Американка Меган Маркле ќе стане сопруга на принцот Хари, модниот свет не престанува да се воодушевува со стилот на оваа атрактивна бринета… Темнокосата глумица која се прославила со улогата на Рејчел во серијата „Suits“ со својот опуштен стил и имиџ на опуштена девојка од Калифорнија …

Повеќе »