Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Шкорпија
Работа: Ќе се искомплицираат некои ситуации, кои секако нема да ви одговараат и кои ќе ве налутат и нервозни и ќе ви биде тешко да соработувате со вас.

Љубов: Не е најповолен ден за некои големи љубовни планови и конкретни акции. Трпението нема да ви биде силно, што ќе се одрази со некои вербални расправии кои се непотребни.


Здравје: Посветете се на здрава исхрана и умерена физичка активност.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …