Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Ќе ви треба многу такт во комуникацијата со колегите, труд и енергија денес за да можете да реализирате барем дел од она што сте го замислиле на начин на кој сакате. Дури и односот со претпоставените нема да биде совршен, па затоа внимавајте на дискусиите со луѓе кои се над вас по позиција.

Љубов: Погрешно ќе ги толкувате сигналите што си ги испраќате, па некои убави ситуации во најавата можат да се претворат во причини за сомнеж.


Здравје: Бидете физички поактивни.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …