Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Јарец
Работа: Јарците ги очекува нешто помирна ситуација на професионално поле. Состојбата во околината ќе биде стабилна, а тековните обврски ќе ги извршувате исклучително професионално.

Љубов: Доколку ве загрижуваат некои лични проблеми, потрудете се тоа да не влијае на комуникацијата и блискоста со саканата личност.


Здравје: Можни проблеми со дишните патишта предизвикани од алергии.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …