Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Вага
Работа: Нема да се согласувате добро со колегите или соработниците, а врската со претпоставените може да биде далечна. Подобро е да зборувате помалку, а да правите повеќе.

Љубов: Не дозволувајте гневот и импулсивноста да ве наведат на некое однесување за кое подоцна ќе зажалите.


Здравје: Чувствителност на кожата, непокриени делови од телото.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …