Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

риби
Работа: Нема значителни промени во однос на претходниот ден. Бидете трпеливи и обидете се да не заостанувате премногу со тековните обврски.

Љубов: Овој ден не е многу поволен за да заблескате во љубовната сфера, има нервоза и посесивност од двете страни и уште повеќе ќе порасне доколку едната страна не ја испушти топката.


Здравје: Можни осцилации на крвниот притисок.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …