Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Бизнис: Релативно малите пречки на деловното поле може да им изгледаат барем двојно поголеми на Биковите денес. Наметнете се себеси, вашиот начин на организација и турнете напред, ќе ви се исплати.

Љубов: Некои прашања од претходно може повторно да се појават на дневен ред, вашите забелешки засега задржете ги за себе.


Здравје: Променливо расположение.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …