Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Водолија
Работа: Можностите нема да ви дозволат да направите план и да имате рутина, да се организирате на подобар начин. Поради сето ова, ќе има напнатост, брзање, па дури и можност за краткотрајни, но бурни моменти.

Љубов: Во суштина нема индикации за некакви значајни промени на вашето љубовно поле, можеби малку сте се дистанцирале, но нема причина да се грижите доколку сте разбрале што ве кочи.


Здравје: Можна несоница.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …