Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Стрелец
Работа: Наизглед мирниот работен ден може да се преврти наопаку поради проблеми во договорите или со документацијата, а можни се и технички проблеми.

Љубов: Очигледно е дека ниту вие, ниту партнерот не сте биле целосно искрени за некои прашања, кои сега повторно ви станаа пречка. Потрудете се повеќе трпение и труд, бидејќи тоа е единственото нешто што можете да го направите сега.


Здравје: Стрес, напнатост.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнуваат Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј

Светите апостоли Иродион, Руф, Асинкрит, Флегонт и Ермиј Сите беа од Седумдесеттемина апостоли. Св. апостол …