(ВИДЕО) СМЕШНО – Ја снимил мајка си како „месечари“, а нејзината реакција го воодушевила светот!

Видео кое насмеа милиони луѓе…
За разлика од повеќето луѓе кои тивко ќе го вратат својот домашен во кревет ако го затекнат како месечари, Ник брзо земал камера и ја снимил неговата мајка како танцува, пее и одговара на прашања.
Успиената жена рекла дека се обидува да отвори кафез од домати, а кога нејзиниот син ја праша каде е, таа рекла: „На едно место“. Видеото наскоро се нашло на Јутјуб, а освен Ник, насмеала и голема интернет публика, со оглед на тоа што ова видео за три дена има преку милион прегледи.


Следното утро, „грижливиот“ син и го покажал видеото на својата мајка, која била шокирана.
“О Боже! Кој е ова? Хаха, тоа не е нормално” – го прашала синот, држејќи ја главата во неверување кога се видела себеси. Погледнете како реагирала мајката:


Фото: Принтскрин/YouTube

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …