Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 22.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: На Овенот му претстои успешен и активен ден, без разлика дали се работи за завршување на претходно преземените обврски, или пак ќе одлучите да започнете нова иницијатива.

Љубов: Многу позитивна атмосфера и добро расположение ќе ве придружуваат на љубовно поле во текот на овој ден, особено кога станува збор за шармантни и освојување на нови симпатии.


Здравје: Можни проблеми со варењето.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Вечерва во Кинотека на Македонија ќе се одржи проекција на документарниот филм „Време на бетон“

Во Кинотека на Македонија, вечерва со почеток во 20:15 часот, ќе биде прикажан македонскиот документарен …