Tag Archives: плажа

(ФОТО) Бијонсе, повторно, се пофалила со фотка од близнаците!

Пејачката неодамна ја посетила Индија, каде пеела на венчавката на ќерката на најбогатиот Индиец, Исха Амбана. За да таму не биде сама, се’ претворила со семејно патување, а сега со обожавателите поделила и неколку фотографии. Но, она што посебно воодушевило се фотографиите од нејзините близнаци Сир и Руми Картер. Имено, …

Повеќе »

(ФОТО) Зошто белата кошула е најдобро летно парче кое треба да го имате во орманот?

Модниот класик ова лето е во посебен фокус. Иако белата кошула никогаш и’ нема да излезе од мода, оваа сезона од типично деловно парче станала и омилена облека за на плажа која модните икони почнале да ја комбинираат со костум за капење. Which way to a mojito? 🍸🚲 A post …

Повеќе »

(ФОТО) Најпровокативни летни слики: Тенисерката на плажа во топлес, а милионерот ја бакнува многу експицитно!

Руската тенисерка, Марија Шарапова, и нејзиниот дечко, милионерот Александер Гилкис, уживаат во Италија, а фотографирани се во многу експлицитни пози. Странските медиуми овие фотографии ги нарекле најапровокативни ова лето. how im tryina live. #mariasharapova A post shared by Pic Are NoT My Dm For Credit (@celebs_football) on Jul 24, 2018 …

Повеќе »

(ФОТО) Папараците откриле: Важела за една од најзгодните пејачки а сега баш се здебелила!

Не се надевала дека овие фотографии ќе се појават во јавност… #EXCLUSIVE Рита Ора с семьей отдыхает у бассейна в Франции. 02/07/2018 Legon-Media обладает эксклюзивным правом на продажу данных снимков на территории РФ и СНГ. 📑По вопросам приобретения обращаться в отдел продаж sales@legion-media.ru Тел.: +7 (495) 360 61 94, +7 …

Повеќе »

Здравата храна на Виталиа на чекор до вас на плажа

Започнете го одморот на совршен начин и изберете атрактивна дестинација, песочни плажи, кристално море и задоволство од здрава храна. Ако сте од оние кои секојдневно се грижат за својата форма и за време на годишните одмори, доколку вашето тело се спротивставува на тешките и мрсни оброци од локалните ресторани, и …

Повеќе »

(ФОТО) Рита Ора на плажа позирала потполно разголена!?

Пејачката Рита Ора на Инстаграм објавила неколку фотографии на кои позира како од мајка родена. Убавата пејачка со корени од Косово се соблекла гола и се фотографирала во самрак, а интимните делови, стратешки, ги покрила со рацете. Сепак, било доволно голотија за да нејзините следбеници“ на Инстаграм се распаметат во …

Повеќе »

(ГАЛЕРИЈА) Шерон Стоун на јавна плажа го покажала својот сјај на 59. години

Со спомнувањето на нејзиното име на многумина им се буди имагинацијата на само еден мал дел од филмот “Ниски страсти”, на кој Шерон Стоун, која денес има 59. години, ги прекрстува нозете. Мажите лудувале, жените се обидувале да ја копираат. Шерон Стоун поради тоа била секс симбол на ерата на …

Повеќе »

(ФОТО) Дејвид Бекам,на срфање со децата,  го покажал вајаното тело 

Бекам своите четири деца ги однел на плажа, а неговата сопруга Викторија не им се придружила. За Дејвид често се зборува дека оди на третмани за подмладување, но сето тоа го негирал… Бившиот фудбалер Дејвид Бекам (42) на плажата во Малибу не се одвојувал од ќерката Харпер (6). Миленичката на …

Повеќе »

(ФОТО) Ненадминливо луксузна вила во Дубаи… “Ѕирнете” и обидете се да останете рамнодушни

Со импресивна цена од околу 54.5 милиони долари, оваа спектакуларна вила со 11. спални соби е веројатно и еден вид на ултимативен приватен дом сместен токму во Дубаи, а како бонус доаѓа и неверојатно луксузниот поглед… Дел од оваа вила е и ноќен клуб во којшто може да присуствуваат и …

Повеќе »