(ФОТО) Најпровокативни летни слики: Тенисерката на плажа во топлес, а милионерот ја бакнува многу експицитно!

Руската тенисерка, Марија Шарапова, и нејзиниот дечко, милионерот Александер Гилкис, уживаат во Италија, а фотографирани се во многу експлицитни пози. Странските медиуми овие фотографии ги нарекле најапровокативни ова лето.

how im tryina live. #mariasharapova


A post shared by Pic Are NoT My Dm For Credit (@celebs_football) on


Двојката е заедно од јануари, а одморот одлучиле да го минат заедно.
Дестинацијата за која се одлучиле е Италија, а бидејќи папараците ги следат во чекор, така и настанале овие фотографии на кои милионерот не можел да одолее на убавината на својата мила.
Работите станувале се повозбудливи и возбудливи. Прво, Марија го симнала горниот дел од костумот, а потоа Александар си „играл” со долниот дел од костумот,за да на крајот, “легне” над неа. Додуша ја бакнув и по задникот, а тоа можеби и не е она што тој сакал да остане забележано

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање – на денешен ден во 2018 година не напушти актерката Љупка Арсова-Џундева

Љупка Арсова-Џундева била родена на 11 јули 1934 во Скопје. Истакната македонска театарска, филмска и …