(ФОТО) Популарната пејачка 49. роденден го прославила во бикини и воодушевила

Популарната пејачка и латино дива,која е на врвот на шоу бизнисот повеќе од 30. години, го прославила 49.от роденден во она што навистина изгледа најдобро – во бикини. Џенифер Лопез докажа дека нејзините години одлично и стојат и дека ништо не и можат.
Џеј Ло со своето семејство и пријатели е на Бахамите, па својот роденден го минала на плажа, во минијатурен бикини, а малку жени можат да се пофалат дека им стои како на славеничката.
Своите верни придружници на Инстаграм ги почестила со фотографии од прославата, а тие реагирале со серија комплименти.
“Моментална ситуација со роденденот … да,” напишала и добила скоро три милиони лајкови за неколку часа.

Current birthday situation… yup


A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Споменар: 20 кратки и интересни одговори со Андреј од ДНК

Во рубриката „Споменар“ нашите познати личности одговараат на 20 кратки и интересни прашања по теркот …