Tag Archives: бикини

(ВИДЕО) Нејзиното бикини откривало скоро се: И пришла жена и и’ го направила ОВА а присутните се фаќале за глава!

Останала во чудо и неверување… Тиктокерката Савана Симс доживеала непријатност на плажа на Хаваи, кога и пришла жена и започна остро да протестира и да ја критикува за оскудното бикини што го носела. Додека непознатата жена и рекла дека не е во ред и дека треба да се срами, Савана …

Повеќе »

(ФОТО) Ева Лонгорија затегната како струна во „безобразно“ бикини!

Ева Лонгорија е во посета на родното Мексико и поголемиот дел од времето го поминува гола. Ништо поубаво од одмор на плажа, сонце што ги суши бикинито после пливање во море! Бидејќи Ева Лонгорија ретко објавува голи фотографии, оваа слика беше вистинско освежување и на Инстаграм за неколку часа собра …

Повеќе »

(ФОТО) ЛАТИНО УБАВИЦА – 2. милион лајкови за нецели 24 часа: Можно е ако се прашува Салма Хаек! Се соблекла во црно бикини и ИЗДОМИНИРАЛА!

54-годишната Салма Хајек на Инстаграм објави нова фотографија во костим за капење на која мажите не останале рамнодушни. Актерката важи за една од најатрактивните во Холивуд, а сега се соблече во црно бикини и многумина никогаш не би и ги дале нејзините години.   View this post on Instagram   …

Повеќе »

(ФОТО) Фановите на Салма Хаек не веруваат како изгледа во „бикини“ во 55. година: „Старееш ли ти воопшто?“

САЛМА ХАЕК последните денови од 2020 година ги испратила во бикини, а фотографиите кои ги објави на Инстаграм ги оставија нејзините фанови без здив. „Последните денови од 2020 година“, напиша мексиканско-американската актерка. „Никогаш не сум бил повеќе благодарен што сум здрава и во контакт со природата“.   View this post …

Повеќе »

(ФОТО) Џеј Ло во бикини повторно „го запалила“ Инстаграм: Три милиони лајкови за 12. часа!

По којзнае кој пат, Џенифер Лопез направи дури и многу помлади девојки да и завидуваат на нејзината фигура. Пејачката позираше во костим за капење, нагласувајќи го на тој начин своето „извајано“ тело. View this post on Instagram Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba A post shared by Jennifer Lopez …

Повеќе »

(ФОТО) Адел во бикини покренала лавина од омраза на Инстаграм

Пејачката Адел продолжува да ја промовира својата нова, витка фигура, со фотографии на Инстаграм и никако не сфати дека луѓето секогаш можат да најдат нешто за што ќер ја прозиваат. Во овој случај, тие дури и не можат да одлучат што ги мачи повеќе – нејзината фризура, бојата на бикинито …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дошла скоро гола пред слон кој со сурлата и го ИСКИНАЛ бикинито!

Животното прво ја „допирало“ жената како да ги утврдува фактите Франсис Џејмс дошла во сафари паркот да собере неколку лајкови додека мазела слоница. Бидејќи, како поинаку да се објасни фактот дека таа пред животното излегла во премало бикини? При тоа, имала среќа што слоницата сакала да си поигра со нејзините …

Повеќе »

(ВИДЕО) Од плажа во притвор: Уапсена поради премногу „малечкото“ бикини!

Видеото од апсењето на девојка поради конфликтот околу нејзиното „премалечко“ бикини станало вирално на социјалните мрежи. На снимките се гледа акробатката Сем Пенда како се расправа со полицијата за уредбата за бикини во Миртл Бич, Јужна Каролина, за која полицијата вели дека таа ја крши и покажува како полицијата ја …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАСНИ КРИТИКИ – ШЕХЕРЕЗАДА СЕ СОБЛЕКЛА 4 МЕСЕЦИ ПО ПОРОДУВАЊЕТО: Турските медиуми ОСТРО ја осудиле глумицата, а се поради нејзиното ТЕЛО!

Бергузар Корел, која стана позната по улогата на Шехерезаде, се породи пред само четири месеци и роди уште едно дете, а осудите на сметка на убавата актерка многумина изненадиле. Актерката отиде на море со семејството, и ја покажа линијата по раѓањето, поради што турските медиуми напишале дека таа го привлекува …

Повеќе »