Tag Archives: изненадување

(ВИДЕО) ПАНДЕМИЈА ВО ИТАЛИЈА – НЕМА ТУРИСТИ НО ТУКА СЕ ДЕЛФИНИТЕ: Во Венеција е се пусто поради локдаунот а потоа се појавиле прекрасните гости!

Два делфини запливале низ каналот во Венеција недалеку од плоштадот Свети Марко, што воодушевило многу Италијанци. Овој пат, тоа не се лажни вести. Имено, кога започна пандемијата на коронарниот вирус, поради што Венеција беше напуштена затоа што немаше туристи, се појави веста за делфините кои пливаат во каналите. Сепак, се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) КРАЛСКИ – Принцот Хари и Меган Маркл „упаднале“ на час по поезија: Нивната постапка сите ги воодушевил!

Меган Маркл и принцот Хари приредиле изненадување и ги воодушевиле сите љубители на поезијата. Меган Маркл и принцот Хари „упаднале“ меѓу група млади поети и им приредиле изненадување за цел живот! Минатиот викенд, војводата и војвотката од Сасекс се приклучиле на виртуелен час по поезија за тинејџери организиран од непрофитната …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕКРАСЕН ПОТЕГ НА ПОЖАРНИКАРИТЕ: На тригодишно момче му приредиле незаборавно роденденско изненадување!

Едно момче обожава да ги гледа пожарникарите од неговиот прозорец… Тригодишно момче по име Оливер живее веднаш до пожарникарската служба во Јужен Јоркшир, а според неговата мајка, тој од прозорецот на неговата спална соба секој ден обожава да ги гледа пожарникарите како вежбаат. Кога дознале дека тој ќе го прослави …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ќерка ја наговорила мајка си заедно да направат тест за бременост па следел шок!

Корисничка на TikToka, Рајли, споделила видео во кое со нејзината мајка заедно ги дознаваат резултатите од тестовите за бременост, а во меѓувреме собраала над 13. милиони прегледи. Убедени дека и двата теста ќе бидат негативни, ги подредија пакетите и веднаш потоа мајката на Рајли извикала: „О, Боже мој!“. Верувајќи дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) Го исполнила своето ветување – Мемоарите на полусестрата на Меган Маркл ги откриваат сите тајни: Светот на нозе, војвотката од Сасекс врие од бес!

Полусестрата на војвотката од Сасекс ги открива тајните на семејството Маркл на над 300. страници, сè за нивната раскината врска, но и за односите во кралското семејство Саманта Маркл (56), полусестра на Меган Маркл (39), ги завршила своите бомбастични мемоари „Дневник на агресивната полусестра на принцезара, прв дел“, што деновиве …

Повеќе »

(ВИДЕО) Маж (40) се избричил после 10. години: Реакцијата на неговата сопруга е несекојдневна!

Не можела да поверува во она што го гледа… Професионалниот модел и амбасадор на производи за нега на брада Карлос Коста направил нешто невообичаено – ја избричил брадата за прв пат после 10. години. На видеото што го сними, тој рекол: „Имам 40. години, стар сум и сакам да видам …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Трудница завршила во болница па болничкиот персонал но и партнерот ја шокирале со изненадувањето

Ден по Денот на благодарноста, на Деоне Флечер и пукнал водењакот – скоро четири месеци пред очекуваното поаѓање. Во придружба на момчето Антонио Ливингстон, таа отишла во болницата UPMC Magee во Питсбург, САД, каде што дознала дека ќе мора да се одмори додека не се родат нејзините тројки. Ова значело …

Повеќе »

(ВИДЕО) Војник се вратил дома очекувајќи го својот син во инвалидска количка но доживеал ШОК!

По враќањето дома од мисијата, Џереми Куни имал намера да го изненади својот син, кој страдал од церебрална парализа. Ова нарушување се манифестира и преку ментална и физичка ретардација. Куни немал идеја до каде напредувал неговиот син во меѓувреме. Имено, кога го видел, доживеал шок. Неговиот син одел сам. Лекарот …

Повеќе »

НАЈУБАВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ – ВИДЕО ШТО ЌЕ ВЕ ТРОГНЕ: Мајката секогаш го препознава своето дете!

Еден син решил да ја изненади својата мајка откако порано пристигнал дома од војска и ја чека пред нејзината работа, а му помогнале неговиот татко и дедо кои ја снимија реакцијата на трогната мајка и ова прекрасно видео... Врската помеѓу мајката и детето е посебна, таа не праекинува дури и …

Повеќе »