Tag Archives: изненадување

(ВИДЕО) Војник се вратил дома очекувајќи го својот син во инвалидска количка но доживеал ШОК!

По враќањето дома од мисијата, Џереми Куни имал намера да го изненади својот син, кој страдал од церебрална парализа. Ова нарушување се манифестира и преку ментална и физичка ретардација. Куни немал идеја до каде напредувал неговиот син во меѓувреме. Имено, кога го видел, доживеал шок. Неговиот син одел сам. Лекарот …

Повеќе »

НАЈУБАВО ИЗНЕНАДУВАЊЕ – ВИДЕО ШТО ЌЕ ВЕ ТРОГНЕ: Мајката секогаш го препознава своето дете!

Еден син решил да ја изненади својата мајка откако порано пристигнал дома од војска и ја чека пред нејзината работа, а му помогнале неговиот татко и дедо кои ја снимија реакцијата на трогната мајка и ова прекрасно видео... Врската помеѓу мајката и детето е посебна, таа не праекинува дури и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Почнал да сече модар патлиџан за ручек – Скоро се онесвестил ШТО почнало да излегува од зеленчукот!

Следбениците биле згрозени од глетката… Почнал да сече модар патлиџан за ручек, само што не се онесвести кога видел што почнало да излегува… Saniticen sus vegetales pic.twitter.com/V5emgyNdy1 — Bromatologia Quedate en Casa (@bromencasa) September 25, 2020 И навистина, дури и во ова парче зеленчук, почнале да излегуваат мали ракови од …

Повеќе »

(ВИДЕО) На интернет никој не верува колку шминка и треба на Ирина Шајк за да изгледа совршено

НА YOUTUBE, туторијалките за шминка, снимени од најпознатите светски топ модели стануваат сè попопуларни. Супермоделот Ирина Шајк сними еден за „Вог“, а нејзината рутина за шминка ги изненади луѓето од целиот свет. Додека блогерите за убавина на лицето ставаат, на пример,течни пудри, коректори, хајлајтери и многу други препарати, Ирина Шајк …

Повеќе »

Пет најемотивни хороскопски знаци – некои ќе ве изненадат!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие пет хороскопски знаци нема лесно да ги заборавите, ако ги повредите. Тие ги доживуваат емоциите многу подлабоко од другите, иако за некои од нив никогаш не би го …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ритуалот на овој тато и син е нешто најслатко што ќе го видите денес!

Секоја недела Маркус Хил и неговиот син ЕМ.ЏИ. се разбудуваат порано за да подготват срдечен појадок што седумгодишниот потоа го носи во креветот на неговата мајка. Додека внимаваат сè да биде совршено, ова шармантно дуе исто така наоѓа неколку минути да танцува, а Хил открива дека тој решил да го …

Повеќе »

(ВИДЕО) СКРИЕНА КАМЕРА – ТАКСИСТ ПОВЕЗОЛ ПИЈАНА ДЕВОЈКА И МУ С ЕОСТАВРИЛ НАЈЛУДИОТ СОН: Немала да му плати па го направила ОВА!

Работата на таксист не е многу лесна. Исто како што клиентите не знаат кој ги вози, така и возачите не знаат кој влегол во нивното возило. Понекогаш клиентот може да биде убава и атрактивна дама. Точно такво нешто се случи со овој таксист кој повезол пијана девојка, која наместо пари …

Повеќе »

(ФОТО) Е, ТОА СЕ КОЛЕГИ: „Свадба“ во Итната медицинска помош

Вработените при Итната медицинска помош – Скопје пријатно ги изненадиле своите колеги, докторите Маја и Димитар, кои биле спречени да го изречат судбоносното „да“. Маја и Димитар Ангеловски својата свадба ја планирале за 17. мај, меѓутоа поради епидемијата на ковид-19 биле принудени да ја одложат, пишува Нова Македонија. Но, тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Децата им направиле церемонија на родителите по откажувањето на венчавката поради корона вирусот

Ким-Мари Жерард (36) и нејзиниот партнер Марк Тот (42) требало да стапат во брак овој месец, но морале да се откажат од своите планови поради пандемијата на коронавирус. Сепак, нивните деца им го разувжбавиле тој ден. Десетгодишниот Луис и осумгодишната Руби ги изненадиле своите родители со тоа што организирале церемонија …

Повеќе »