Tag Archives: изненадување

ИСПОВЕД – Отишла на меден месец и не можела да поверува што се случило: Сакала да се забавува со сопругот, а потоа СВЕКОРОТ направил неверојатна работа!

По завршувањето на венчавката, повеќето младенци едвај чекаат да одат на меден месец. Слично размислувала и една девојка додека нејзиниот свекор не се појави на романтично патување. Жена од САД со сопругот отишла во Мексико да ужива во меден месец. Впивајќи го сонцето на нивниот едномесечен одмор, жената се чувствувала …

Повеќе »

Кога мажот ќе каже СОВРШЕНА ЖЕНА, мисли на овие ОСОБИНИ!

Одговорите на прашањето како изгледа совршена жена може да ве изненадат… Физичкиот изглед е она што победува на „прва топка“, но волшебните облини и совршените црти на лицето нема да ја одржат врската. По некое време, партнерите ги вадат розевите очила низ кои ги гледале партнерите и потоа некои други …

Повеќе »

(ВИДЕО) Во Норвешка бил постигнат неверојатен гол: Погледнете го неодбранливиот удар од 70 метри!

Во 26. коло од норвешката втора лига видовме гол кој ќе конкурира за гол на сезоната не само во Норвешка туку и во светски рамки. Фудбалерот на Ранхајм, Адрија Матео, постигнал гол во 70. минута од 70 метри и ги поставил конечните 4-0 во победата на неговиот тим над Рауфоса. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Изненадување за јавноста: Том Круз со синот!

Том Круз ги изненади спортските фанови во саботата вечерта, кога со својот син Конор се појавил на бејзбол натпревар во Сан Франциско. Актерот го гледал натпреварот помеѓу „Gigants“ и „LA Dodgersa“ со Конор (26), кој живее во Флорида. Фотографиите и снимките што беа споделени на Интернет покажуваат дека Том (59) …

Повеќе »

(ВИДЕО) На аеродром го дочекала дечкото да слета, па одеднаш го отвора багажникот: Тој само почнал да плаче!

Никогаш не очекуваше дека ќе му се случи вакво нешто… Потребно е само малку имагинација за убаво изненадување. И, се разбира, познавање на партнерот. Неименувана девојка од Тикток објави видео кое за кратко време го гледале повеќе од 32. милиони луѓе. @quinnwilliams5Best moment of my life!! #stillfallingforyou #infertilityjourney #momanddad #ourbabyboy♬ …

Повеќе »

(ВИДЕО) Била шокирана кога видела што има под регистрацијата на нејзиниот автомобил: „Се тресам“

ВИДЕО снимено од претприемачка од Лос Анџелес, Ешли Естрада, стана вирално откако открила дека Apple AirTag е скриен зад регистарската табличка на нејзиниот автомобил. „Буквално се тресам, погледнете што најдов на мојот автомобил“, вели Ешли вознемирена во видеото што е прегледано преку 15. милиони пати на „Тикток“. На снимката, другата …

Повеќе »

(ВИДЕО) Rolling Stone: Ова е најдобрата песна на сите времиња!

Угледниот музички магазин Rolling Stone за прв пат по 17. години ја освежи својата листа со топ 500. најдобри песни на сите времиња. Оригиналната листа беше објавена во 2004. година, и оттогаш многу се сменија, некои нови уметници созреаа, а некои нови музички изрази го најдоа својот пат до листата. …

Повеќе »

(ФОТО) Сите се смееле на оваа куќарка со чуден облик додека не ја виделе нејзината внатрешност

На прв поглед, навистина не изгледа привлечно. Сместена помеѓу патот и реката, на мала парцела во форма на триаголник, оваа куќа ќе привлече поглед само затоа што не верувате дека некој ќе изгради дом таму. Меѓутоа, кога ќе ја видите внатрешноста, ќе разберете зошто нејзините фотографии брзо се проширија низ …

Повеќе »

(ВИДЕО) УБАВ ГЕСТ – ДВЕЈН ЏОНСОН ЗАПРЕЛ АВТОБУС ПОЛН СО ПАТНИЦИ: Луѓето биле воодушевени кога го виделе, но не очекувале дека ќе СЛЕДИ ОВА!

Актерот Двејн Џонсон ги воодушевил фановите ширум светот кога покажал дека може да живее како и сите обични луѓе, но само до еден момент. Имено, тој одлучил да се прошета по крајот и во таа прилика снимал влог, сепак, не бил сам долго време. Поминувајќи покрај автобус полн со туристи, …

Повеќе »