(ВИДЕО) Баба за својот 90-ти роденден ја изненадила пријателка од детството, нејзината реакција ќе ве стопи

Ова трогателно видео е доказ дека вистинските пријателства траат цел живот, без разлика колку долго не се гледате. ❤️

View this post on Instagram

A post shared by PubiPosts (@pubiposts)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАРОДНИ ВЕРУВАЊА- Престапната година има свои правила: Еве што никако не смеете да правите во текот на 2020. година!

2024. година не е далеку, и како што сигурно знаете, таа ќе биде престапна. Поради …