Tag Archives: излегување

(ВИДЕО) И РЕКЛЕ ДА ГО ОСТАВИ – Мајка на четири деца тврди дека сопругот и забранил да излегува во град: „Полугола си, тоа е само за мене!“

Млада мајка на четири деца објавила видео на својот TikTok профил во кое ја покажува реакцијата на нејзиниот сопруг на „предизвикувачкиот“ аутфит во кој таа планирала да излезе на пијалок со пријателите. Сисмаи Авелар од Калифорнија отишла кај својот сопруг во тесни фармерки и горен дел што го открива стомакот. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЌЕ ГО ПАМЕТИ ОВА ИЗЛЕГУВАЊЕ – Мајка ја фатила ќерка си во ноќно излегување, со каиш ја тепала на пат кон дома

Необично видео од ноќен клуб во Перу се појави на интернет и собра над 200.000 прегледи за само неколку дена. Имено, додека една тинејџерка се забавувала во ноќен клуб со пријателите, во еден момент на вратата од клубот се појавила нејзината бесна мајка. Госпоѓата, гледајќи ја својата ќерка, веднаш реагирала …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена покажала како изгледа бричењето во поодмината бременост и насмеала милиони

КОГА стомакот расте во бременоста, вообичаените ритуали како миење коса, педикир и бричење стануваат невозможна мисија. Тиктокерката @sarati, која има 10,5 милиони следбеници, покажала колку вакви ситници можат да станат проблематични. Инаку, се работи за фитнес инфлуенсерка, кој во третиот триместар од бременоста сфатила дека другата состојба предизвикува физички промени …

Повеќе »

(ФОТО) Магнет за погледи – огнената адвокатка во „проѕирен“ фустан!

Како една од најдобро облечените жени во светот, магазинот „Вог“ напишал дека на моден план знае да балансира помеѓу свечените и деловните прилики. Фустанот со потпис на брендот Sukeina се состои од неколку видови на проѕирни материјали, кои одлично се надополнуваат еден со друг, а огнената црвена нијанса била моден …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка опишала како изгледа СОСТАНОК кога си РАЗВЕДЕНА МАЈКА: Мажите ме посрамуваат…

Кога Сара Хени за прв пат споделила негативно искуство од Тиндер на својот TikTok, кога маж ја навредувал поради нејзиниот изглед на телото, мислела дека тоа е уникатен случај… Нејзиното видео за кратко време стана вирално, а потоа сфатила дека не е сама. Има многу жени, разведени мајки како неа, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Зошто просто кога може компликувано? Чуден начин да се излезе од паркинг!

На интернет кружи видео од неверојатното паркирање, за кое е тешко да се помисли дека некој намерно би го направил. Видеото доаѓа од Нов Зеланд, а е снимено на паркинг во супермаркет. Наместо едноставно излегување од паркингот со возење наназад, лицето зад воланот на овој миниван одлучил да го сврти …

Повеќе »

(ФОТО) Татко се бори за живот бидејќи синот излегувал со друштвото па цело семејство го заразил со КОРОНА!

Џон Плејс е три недели во одделот за интензивна нега. Неговиот син ги игнорирал советите на родителите и се дружел со пријателите без маска за лице. Мажот се бори за својот живот откако бил заразен со коронавирус од неговиот син, кој одбил да ги слуша советите на родителите и да …

Повеќе »

(ФОТО) Нема кој на гледал во нејзиното деколте: Алек Болдвин на „рандеву“ со 26. години помладата сопруга

Хилариа Болдвин во излегувањето со сопругот Алек покажача топ форма и бујно деколте, по породувањето… Холивудскиот глумец, Алек Болдвин, и неговата сопруга Хилариа неодамна станаа родители на четвртото дете, но покрај сите родителски обврски парот одвоил време за една слободна вечер за ноќно излегување. Хилариа, која е дури 26. години …

Повеќе »

(ФОТО) Одморот на Меган Маркл е готов: Повторно во јавност – посексипилна од било кога и со нови кралски прекршоци!

Софистицирано, но многу сексипилно издание на војвотката од Сасекс… По кратката пауза од кралските обврски што ги искористиле за да одат на одмор, принцот Хари и војвотката Меган Маркл повторно беа видени во јавноста. Популарниот брачен пар се појавил на бродвејска претстава во Лондон, како дел од добротворната вечер организирана …

Повеќе »