(ФОТО) Шерон Стоун ги шокирала фановите со објавата: „Овој пат двојна епидурална“

Шерон Стоун ги шокирала своите фанови кога на социјалните мрежи открила дека има тумор кој треба да се отстрани.
Актерката споделила објава на Твитер со детали за нејзиното патување во болница, кое вклучувало неуспешна операција и погрешна дијагноза.


„Само што имав уште една погрешна дијагноза и неправилна процедура“, напишала таа, а потоа открила дека има тумор.

„Не се преправајте дека не е важно. Побарајте второ мислење“
„Овој пат двојна епидурална. Како што болката се влошуваше, отидов на второ мислење: имам голем фиброиден тумор кој треба да се отстрани“, напишала таа.
Актерката потоа испратила важна порака. „Посебно за дамите: не се преправајте дека не е важно, побарајте второ мислење. Тоа може да ви го спаси животот“.
„Ќе ми требаат четири до шест недели за целосно да закрепнам. Ви благодарам на сите за грижата. Сè е добро“, заклучила таа.
Нејзините фанови одговориле со бројни пораки на поддршка и добри желби.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

,,Гласна тишина” – самостојна изложба на младата визуелена уметница Мартина Спасовска

Вечерва со почеток од 20:00 часот во фоајето на Центарот за Култура Трајко Прокопиев во …