Tag Archives: второ мислење

(ФОТО) Шерон Стоун ги шокирала фановите со објавата: „Овој пат двојна епидурална“

Шерон Стоун ги шокирала своите фанови кога на социјалните мрежи открила дека има тумор кој треба да се отстрани. Актерката споделила објава на Твитер со детали за нејзиното патување во болница, кое вклучувало неуспешна операција и погрешна дијагноза. pic.twitter.com/CV3wyfplm5 — Sharon Stone (@sharonstone) November 1, 2022 „Само што имав уште …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОВА БЕБЕНЦЕ се бори како лудо за да преживее: Има ли БИСЕРА право на второ мислење и ЖИВОТ?

Мајката Александра Алексоска на својот профил на Фејсбук сподели видео кое не може да ве остави рамнодушни бидејќи станува збор за нејзиното тримесечно бебе кое се бори за да преживее… Александра, огорчена од медицинската нега која и’ не ја добиваат индиректно напоменува дека и е потребна помош за да обезбеди …

Повеќе »