Tag Archives: шерон стоун

ФИЛМОТ КОЈ ЈА ВИВНА ВО ЅВЕЗДИТЕ – „МАЈКЛ ДАГЛАС ЗАРАБОТИ 14 МИЛИОНИ НА ‘НИСКИ СТРАСТИ’ А ЗНАЕТЕ ШТО МИ ДАДОА МЕНЕ?“ Шерон Стоун открила како била ПОНИЖЕНА

Откако во говорот пред Женскиот фонд за истражување на ракот открила дека веројатно изгубила половина од парите поради пропаѓањето на банката во Силиконската долина (зашто подоцна се појави информација дека станува збор за 13,4 милиони долари), Шерон Стоун открила и дека е губитник кога станува збор за „Ниски страсти“, филмот …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун го прослави својот 65-ти роденден во нов стил: Огромните усни ги загрижија фановите – Дали им се врати на естетските корекции?

Шерон Стоун покажа драматичен нов изглед за да го прослави својот 65-ти роденден Актерката на Инстаграм сподели серија фотографии од прославата на роденденот на кои не можете а да не ги забележите нејзините огромни усни. – Успеав. Конечно. Отидов во Холивуд за мојот роденден. Понекогаш го добивате токму она што …

Повеќе »

(ФОТО) ТАЖНА СУДБИНА – Братот на Шерон Стоун починал, ненадејно, година и пол по смртта на неговиот 11-месечен син

Патрик Стоун, брат на познатата актерка Шерон Стоун, ненадејно починал на 57-годишна возраст. Од канцеларијата на судскиот совет за TMZ изјавиле дека Патрик имал срцев удар, но не е јасно дали бил хоспитализиран во моментот на неговата смрт. View this post on Instagram A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Шерон Стоун како муза на пејачот Сем Смит додека лежи на кревет облечена во златно…

Пејачот Сем Смит објави нов албум наречен „Gloria“, па реши да ја претстави истоимената песна во емисијата Saturday Night Live. Во оваа прилика тој имаше и специјален гостин. View this post on Instagram A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) Тоа не беше никој друг туку фаталната Шерон Стоун (64) …

Повеќе »

(ФОТО) Шерон Стоун ги шокирала фановите со објавата: „Овој пат двојна епидурална“

Шерон Стоун ги шокирала своите фанови кога на социјалните мрежи открила дека има тумор кој треба да се отстрани. Актерката споделила објава на Твитер со детали за нејзиното патување во болница, кое вклучувало неуспешна операција и погрешна дијагноза. pic.twitter.com/CV3wyfplm5 — Sharon Stone (@sharonstone) November 1, 2022 „Само што имав уште …

Повеќе »

(ФОТО) И’ на забава покрај базен Шерон Стоун изгледа фатално!

Актерката Шерон Стоун ужива во животот и го користи секој момент за малку радост. Ѕвездата на филмот „Ниски страсти“, блеска на црвениот тепих, воодушевува во секојдневните ситуации, но и ги радува своите обожаватели кога со нив споделува слики од своето секојдневие. Таа заедно со своите пријатели одлично се забавувала покрај …

Повеќе »

(ФОТО) ВО 7-МА ДЕЦЕНИЈА СЕ СОБЛЕКЛА ВО ТОПЛЕС И ГИ СРУШИЛА МРЕЖИТЕ: Без срам ги покажала градите, тоа го може само ЖЕНА полна со самодоверба

Шерон Стоун покажала што значи сексипилност и самодовербаХоливудската актерка Шерон Стоун покажа како се носат годините, и ја оправда титулата за најсекси жена. Порано мажите лудуваа по неа, а како што минуваат годините актерката изгледа се подобро и посамоуверено.Шерон овој пат ги избезуми своите следбеници на Инстаграм споделувајќи провокативна фотографија …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ И Е ЛЕСНО – УШТЕ ЕДНА ТРАГЕДИЈА ВО ДОМОТ НА ШЕРОН СТОН: Актерката е целосно скршена, неодамна почина нејзиниот ВНУК, а сега доживеала нов УДАР!

Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм објави дека нејзината мајка Дороти (88) доживеала мозочен удар, и ги замолила своите придружници да се молат за нејзиното здравје. View this post on Instagram A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) Шерон Стоун деновиве ги обиколи европските градови и блескаше на гламурозни настани, …

Повеќе »

(ФОТО) СЕКСИ ШЕРОН! Познатата актерка во седмата деценија во црн кожен фустан „ЈА ЗАПАЛИ“ ВЕНЕЦИЈА!

Актерката одлично стараее. Без оглед на тоа што Шерон Стоун е веќе во седмата деценија од животот, убавата актерка продолжува да привлекува внимание со својот изглед. Природна убавица За разлика од многу познати дами чии лица се речиси неподвижни од ботокс, Шерон (63) е вистински пример дека жената може да …

Повеќе »