Tag Archives: напредување

(ФОТО) ПСИХОЛОШКИ ТЕСТ: Кој симбол најмногу ви привлече внимание

Погледнете што ви треба за да напредувате Дали сте се обидувале да сфатите што точно ви треба за да го покренете вашиот живот и да напредувате? Дали нешто ве мачеше во претходниот период? Овој тест ќе открие како навистина стојат работите. Кој симбол најмногу ви го привлече вниманието? 1. Лав …

Повеќе »

(ФОТО) РОДИТЕЛИТЕ СЕ ГОРДИ – ПАЛАВИТЕ ПРИНЦОВИ И ПРИНЦЕЗА ТРГНАА ВО НОВО УЧИЛИШТЕ! Кејт и Вилијам блескаат од среќа: Лекциите ќе траат само 35 МИНУТИ за најмалите!

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам ги однесоа своите три деца Џорџ (9), кој ја покажа својата младешка енергија на платинестиот јубилеј летово, Шарлот (7) и Луис (4) во новото училиште Ламбрук, во кое ќе одат намалите престолонаследници и кое е блиску до нивниот нов дом во Беркшир и нуди одлични …

Повеќе »