Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 14.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Лав
Работа: Лавовите би можеле совршено да ја искористат оваа недела за да уживаат во чувството на задоволство, поради успешно постигнатите професионални цели.

Љубов: Денес нема навестувања за важни промени во љубовниот живот. За очекување е дека најмногу ќе се занимавате со анализа на сопственото однесување во оваа сфера.


Здравје: Би сакале физичката активност да ослободи малку напнатост.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Седум награди на 58. МТФ „Војдан Чернодрински“ за претставата „Иванов“ на МНТ

На денешната прес-конференција на 58. МТФ „Војдан Чернодрински” во Прилеп, беа соопштени наградените, од кои …