Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 14.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Водолија
Работа: Многу интересни, оригинални, типично водолиски идеи чекаат да бидат изнесени на светлината на денот. Започнете со подготовките на време.

Љубов: Колку и да се подготвувате во љубовната сфера, работите често се случуваат надвор од планот, па за очекување е денеска да бидете малку непријатно изненадени од реакцијата на саканата личност.


Здравје: Внимавајте во сообраќајот.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Седум награди на 58. МТФ „Војдан Чернодрински“ за претставата „Иванов“ на МНТ

На денешната прес-конференција на 58. МТФ „Војдан Чернодрински” во Прилеп, беа соопштени наградените, од кои …