Ексклузивен концерт на Каролина во Струмица

Во рамките на проектот ,,Први март”, Каролина ќе одржи концерт во Струмица, на 17ти мај во театарот ,,Антон Панов”, со почеток во 20:00 часот.

После распродадените концерти во Скопје, Гевгелија, Крива Паланка, Куманово, Охрид и Велес, Каролина доаѓа во Струмица на 17ти мај со својата “greatest hits” програма и најубави песни, во интимниот амбиент на Театар ,,Антон Панов”!


Влезниците може да се набават на ticketx.mk, продажната мрежа на ticketx низ Македонија и билетарницата на театарот по цена од 1000 денари.

Се гледаме на концерт!


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Доделување на наградите „Гласник на невидливите“ за 2024

Денес во кафе-книжарницата „Буква“ во Скопје, со почеток во 19:30 часот, во организација на Македонска …