Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 14.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Рак
Работа: Покрај вообичаените приватни домашни работи, типичните претставници на знакот Рак денеска ќе имаат добра клима да се посветат на дружење со пријателите. Организирајте дружење и уживајте.

Љубов: Пред вас е многу добар ден, доколку имате желба и волја да и посветите љубов и најубави чувства на саканата личност.


Здравје: Многу посериозни здравствени проблеми веројатно ќе ве заобиколат денес.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Седум награди на 58. МТФ „Војдан Чернодрински“ за претставата „Иванов“ на МНТ

На денешната прес-конференција на 58. МТФ „Војдан Чернодрински” во Прилеп, беа соопштени наградените, од кои …