Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 13.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Работа: Малку умор, мал пад на енергијата во текот на оваа сабота, на Бикот може да му донесе малку побавно реализирање на планираните обврски. Сепак, ќе имате доволно енергија да ја посветите на пријателите.

Љубов: Овој ден ви носи солидна клима за воспоставување нови познанства и позитивни љубовни вибрации, но внимавајте да не брзате премногу.


Здравје: Потребен ви е квалитетен сон.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Седум награди на 58. МТФ „Војдан Чернодрински“ за претставата „Иванов“ на МНТ

На денешната прес-конференција на 58. МТФ „Војдан Чернодрински” во Прилеп, беа соопштени наградените, од кои …