Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 13.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

риби
Работа: Денес, можеби не треба да претерате и да превземете премногу товар исклучиво на вашите раменици. Дистрибуирајте нешто и на доверливи соработници.

Љубов: Доколку имате сроден дух во однос на креативноста, тогаш денес би можеле на одличен начин да го споите убавото и корисното и да уживате во него.


Здравје: Можни осцилации на притисокот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мила Србиноска гордо го вее македонското знаме на Европското првенство во хип хоп по освоениот бронзен медал

Вчера (23.06.2024) започна Европското првенство во хип хоп во Жнин, Полска – „HIP HOP BATTLE …