Хороскоп за денес (17.11.2023) за сите хороскопски знаци

Прочитајте што не советуваат ѕвездите за денес 17.11.2023 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Бизнис: Многу квалитетен крај на работната недела им претстои на Овните, особено ако влезат во нова деловна соработка.


Љубов: Ненадејна средба или повик од стара љубов не е на одмет, па еве можност за убаво дружење.

Здравје: Многу добро.


Текстот продолжува на следната страна

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

На денешен ден беше роден големиот хрватски музичар Оливер Драгојевиќ

Оливер Драгојевиќ бил роден во Сплит на 7 декември 1947 година. Тој беше еден од …